Vyhledávání

Dovolená Hanoi - Hanoi 2021

To nejlepší z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG (l - Dovolená Hanoi - Hanoi 2021

To nejlepší z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG (l

20.10. - 30.10.2021
Snídaně
✈ Praha

 
49 990 Kč

Dovolená Vietnam First Minute 2021 v lokalitě Hanoi v To nejlepší z Vietnamu + PLAVBA ZÁTOKOU HA LONG (l, v 3hvězdičkovém ubytování - Dovolená Hanoi - Hanoi 2021. Počet dní 11, ubytování v termínu: středa 20. říjen 2021 až sobota 30. říjen 2021. Doprava letecky z letiště Praha s odletem za 229 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 49990,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: poznávací.


Zobrazeno 1-1 z celkem 1 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Hanoi 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Hanoi ve Vietnamu 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Hanoi - Hanoi 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou ve Vietnamu podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Hanoi si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt ve Vietnamu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené ve Vietnamu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení ve Vietnamu nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Hanoi, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Hanoi, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely ve Vietnamu, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou ve Vietnamu nejen pro seniory. V říjnu nastává ve Vietnamu další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Hanoi. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené ve Vietnamu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Hanoi.

 

V destinaci Hanoi aktuálně porovnáváme 1 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené ve Vietnamu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Vietnamu se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Vietnamem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.